POLAR KUMAŞINDAN SEVİMLİ ELDİVEN YAPMAK


Polar kumaşından sevimli eldiven yapmak için paylaştığım bu güzel kendin yap çalışmasını sizde yapabilirsiniz. Kalıbı da bulunan çalışmayı polar kumaşıyla veya yun kumaşla yapabilirsiniz. Farklı kumaşları da kullanarak harika eldivenler yapabilirsiniz. Kolay yapılan parmaksız eldiven örneklerini sitemizde bol bol bulabilirsiniz.

Anlatımlı polar kumaştan parmaksız eldiven yapmak için paylaştığım çalışma da detaylı olarak ne yapmanız gerektiği belirtilmiş. Kısa sürede aynısını yapabilirsiniz. Kolayca yapıp kullanmaya hemen başlayabilirsiniz.

Anlatımlı çalışma da kalıp da verilmesi sayesinde kısa sürede kendi malzemelerinizden şablonu çıkarıp, hemen bu güzel sevimli parmaksız eldiven örneğini yapabilirsiniz. Kendinize yapabilir veya çocuklarınıza da yapabilirsiniz. Hatta bu tür parmaksız eldiven yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Kolay gelsin.

source : pinterest

polar-kumasindan-sevimli-eldiven-yapmak

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*