POLAR KUMAŞINDAN SEVİMLİ ELDİVEN YAPMAK

Polar kumaşından sevimli eldiven yapmak için paylaştığım bu güzel kendin yap çalışmasını sizde yapabilirsiniz. Kalıbı da bulunan çalışmayı polar kumaşıyla veya yun kumaşla yapabilirsiniz. Farklı kumaşları da kullanarak harika eldivenler yapabilirsiniz. Kolay yapılan parmaksız eldiven örneklerini sitemizde bol bol bulabilirsiniz.

Anlatımlı polar kumaştan parmaksız eldiven yapmak için paylaştığım çalışma da detaylı olarak ne yapmanız gerektiği belirtilmiş. Kısa sürede aynısını yapabilirsiniz. Kolayca yapıp kullanmaya hemen başlayabilirsiniz.

Anlatımlı çalışma da kalıp da verilmesi sayesinde kısa sürede kendi malzemelerinizden şablonu çıkarıp, hemen bu güzel sevimli parmaksız eldiven örneğini yapabilirsiniz. Kendinize yapabilir veya çocuklarınıza da yapabilirsiniz. Hatta bu tür parmaksız eldiven yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Kolay gelsin.

source : pinterest

polar-kumasindan-sevimli-eldiven-yapmak

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. POLAR KUMAŞINDAN SEVİMLİ ELDİVEN YAPMAK için yorumda bulun

    POLAR KUMAŞINDAN SEVİMLİ ELDİVEN YAPMAK için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak POLAR KUMAŞINDAN SEVİMLİ ELDİVEN YAPMAK için ilk yorumu yapabilirsin.