POLAR KUMAŞINDAN YAVRU AHTAPOT OYUNCAK YAPMAK


Polar kumaşıyla oyuncak yapımı

Polar kumaşından yavru ahtapot oyuncak yapmak için paylaştığım bu güzel oyuncak çalışmasını beğeneceğinizi düşünüyorum. Anlatımlı oyuncak çalışmasını şablondan ve anlatımdan yararlanarak kısa sürede yapıp, çocuklarınızı mutlu edebilirsiniz. Keçeden de yapacağınız oyuncağı sarkaç süs olarak çocuk odasında da kullanabilirsiniz.

Kolay yapılan oyuncak çalışmalarını sitemizde bulabilir ve hepsini keyifle kullanabilirsiniz. Polardan oyuncak yapmak için paylaştığım bu güzel ve harika çalışma ile sizde çocuklarınızı sevindirebilirsiniz. Fazlaca yapıp satabilir ve güzel paralar da kazanabilirsiniz.

Anlatımlı oyuncak çalışmalarını sitemizde daha önce çoğu kez paylaşmıştık. Onları da oyuncak kategorisinden ulaşarak incelemenizi öneririm. Şimdi sizleri bu güzel ve kolay yapılan oyuncak çalışmasının detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum.

Keçeden ahtapot oyuncak

Polar kumaşı veya benzer kumaşları kullanarak yapacağınız bu güzel oyuncak çalışmasını araba sarkacı olarak da kullanabileceğinizi söylemek isterim. Yapımı gayet kolay olan çalışma da kumaş parçasını belirli parçalara böldükten sonra birleşim aşaması öncesi içini pamuk veya elyafla dolduruyorsunuz. Daha sonra birleşim işlemi için dikmeniz gerekiyor.

polar-kumasindan-yavru-ahtapot-oyuncak-yapmak
polar-kumasindan-yavru-ahtapot-oyuncak-yapmak

Göz kısımları için boncuk kullanabilir veya cin düğmelerden de kullanabilirsiniz. Hata dikiş yapıp ipliği uzunca da geçebilirsiniz. Mavi değilde beyaz renk kumaşla yapıldığında güzel olacağını düşünüyorum. Ben kırmızı kumaşla oyuncak yapmıştım. Pek benzemese de yine de güzel bir süs olarak evimde vitrinde kullanıyorum. Sizde bu tür bilgilerden yararlanarak çok güzel ve eğlenceli oyuncaklar yapabilirsiniz hanımlar. Kolay gelsin.

kaynak : http://mengwuzhi.tooboo.com/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*