POLAR MAVİ HAYVANLI BEBEK PATİK MODELİ


Polar mavi hayvanlı bebek patik modeli arayanlar için paylaştığım bu güzel kendin yap çalışmasında şablon yer alıyor. Parçaları sizde kumaştan veya polardan kesip birleştirme işlemini yaparak bebeğinize veya bebeği olan birisine hediye patik yapabilirsiniz.

Hayvanlı patik modeli yapmak isteyenler için paylaştığımız bu güzel ve keyifli çalışmayı sizde kısa sürede yapıp ister süs ister hediye olarak sevdiklerinize gönderebilirsiniz. Bu tür güzel patik yapımı çalışmalarını sitemizde fazlaca bulacaksınız. Altta yer alan diğer örnekleri de incelemenizi öneriyorum.

Anlatımlı kolay patik yapımı çalışmaları ile sizde boş zamanlarınızı bu tür güzel çalışmalar yaparak değerlendirebilirsiniz. Takıldığınız bir yer olursa yorum yazın yardımcı olmaya çalışırız. Şimdi sizleri anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source : pinterest

polar-mavi-hayvanli-bebek-patik-modeli

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*