POLİMER KİLDEN ÇİÇEK YAPALIM

POLİMER KİLDEN ÇİÇEK YAPALIM
POLİMER KİLDEN ÇİÇEK YAPALIM

polimer kilden çiçek nasıl yaparım?

Polimer kil kullanarak yapılan bu güzel ve sevimli çalışmayı sizde kısa sürede öğrenip yapabilirsiniz arkadaşlar. Polimer malzemesini satın aldıktan sonra, sadece parmaklarınızı kullanarak yapacağınız eğlenceli bir çalışma.

Bu tür güzel çalışmaları seviyorsanız? sitemizde bunlardan dolu var. Polimer kille yapılan çalışmaları her zaman sevmişimdir. Çünkü hem boş vaktimizi değerlendirebiliyoruz. Hem de eğlenceli zaman geçirerek ortaya çok güzel süsler çıkarmış oluyoruz.

Polimer kille yapılan çalışmaların en güzelleri ise süs oluyor. Evde yaptıktan sonra vitrine koyabilir veya çocuk odasında oyuncak görünümlü harika süslere sahip olmuş olursunuz. Nasıl yapılacağı ise resimli anlatımda gösterilmiş.

Polimer kilden süs yapılışıyla alakalı benzer çalışmalar hemen altta karşınıza çıkacak. Onları mutlaka inceleyin arkadaşlar. Çünkü güzel ve sevimli çalışmalar olduklarını söyleyebilirim.

Çok şahane çalışmalar yapabilir ve evinizde küçük minyatür süsler oluşturabilirsiniz. Sizde öğrenin yapın. Başkasına muhtaç kalmadan pratik bir şekilde hemen yapmaya başlayın. Basit şeyler bunlar kafanıza takmayın öğrenin yaparsınız.

yeni-polimer-kil-ile-cicek-yapimi
POLİMER KİLDEN ÇİÇEK YAPALIM

Polimer kil ile yapılmış güzel süs çalışmalarını anlatan bir video da buldum. İzleyerek en azından resimli anlatım harici güzel bir çalışma yapmak için altyapınız olmuş olur. Polimer kilden çiçek projesi çok güzel. Benzer güzel çalışmaları ise sitemizde fazlasıyla bulabilirsiniz.

video kaynak : https://www.youtube.com/channel/UCwFkpxzBvvhHLaG6S4Lc2fQ

1 Comment on POLİMER KİLDEN ÇİÇEK YAPALIM

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*