Polimer Kilden Minyatür Adam Yapmak

polimer-kilden-minyatur-adam-yapmak-700x415

Fimo hamurundan adam yapmak isteyenler için paylaştığım bu güzel çalışmada bulacağınız resimli anlatımda minimonların sahibi hatta babaları olarak gözüken karakterin yapılışı paylaşılmış.

Aşamalarını uygulayarak sizde resimli anlatım sayesinde polimer kilden minyatür adam yapmak için çalışmayı tamamlayabilirsiniz. Minyatür çalışmaları görünce ve bu çalışmalar fimo hamuruyla yapılınca çok hoşuma gidiyor.

Sitemizde fimo hamurundan yapılan çalışmaları sürekli olarak güncel bir şekilde bulabilirsiniz. Fimo hamurundan yapılan çalışmalara ek olarak sanırım minion yapmak için de resimli anlatımlar paylaşmıştım.

Bu yazımda ise fimo hamurundan minimon yapmak için daha doğrusu minimonların babasını yapmak için güzel bir resimli anlatım sunuyorum. Fimo hamurundan minyatür çalışmalar yapanlar için hemen bu yazımın altında da benzer çalışmalar belirecek.

Onlara da göz atabilirsiniz. Şimdi sizleri polimer kilden minyatür insan yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

polimer-kilden-minyatur-adam-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-7459.html

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*