Ponpon Keçeden Tavşan Oyuncak Yapmak


Evde kolay oyuncak yapmak isteyenler için bu yazımda ponpon keçeden tavşan oyuncak yapmak için resimli güzel bir anlatım paylaştım. Öncelikle kolay ponpon yapmayı bilmiyorsanız? sitemizde yer alan kendin yap bölümünde çatalla ponpon yapmayı gösteren resimli anlatımdan öğrenebilirsiniz. Ponpon yapmayı öğrendikten sonra bu güzel çalışmayı yaparak evinize süs oyuncaklar yapabilirsiniz.

Yada çocuklarınıza ponpon tavşan oyuncak modeli yaparak onları mutlu edebilirsiniz. Evde kolay oyuncak yapmak için paylaştığım resimli anlatımda tüm detaylar adım adım gösteriliyor. Ponpon keçe tavşan oyuncak yapmak için öncelikle malzemeleri sıralayacak olursak ;

  • yün ip.
  • makas.
  • keçe.
  • düğme veya boncuk.

İlk olarak yün ipten ponpon yapmaya başlayarak çalışmanın ilk aşamasını tamamlayabilirsiniz. Ponpon yaparken dikkat etmeniz gereken oluşturacağınız iki ponponun bir tanesi diğerinden azcık küçük olacak. Bu da tavşanın gövdesi ve kafası şeklinde yorumlanabilir.

Ponpon tavşan oyuncak yapmak için oluşturduğunuz iki ponpon parçasını birbirine birleştirdikten sonra tavşanın kulakları ve ayakları için keçe parçası kullanmanız gerekiyor. Keçe iki adet farklı renkte iç ve dış kısmı için kullanacaksınız. Şimdi sizleri ponpon keçeden tavşan oyuncak yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.

ponpon-keceden-tavsan-oyuncak-yapmak

Ponpon tavşan yapmak için kolay ponpon yapmayı sitemizde paylaştığım ve bu yazımında sonunda çıkacak ponpon yapmayı gösteren makalelere ulaşarak öğrenebilirsiniz. Evde kolay ponpon oyuncak yapmak için oyuncak kategorisinde de birçok çalışmaya ulaşabilirsiniz. Kolay gelsin.

source : http://weheartit.com/entry/213152822

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*