Ponpon Meyve Nasıl Yapılır?


Ponpon Meyve Nasıl Yapılır?

Sizlere bu güzel çalışmayı sunmaktan mutluyuz. Çünkü çok güzel bir çalışma ve eğlenceli de… Sizlerde evinizde bu resimli örneklere bakarak, kendinize veya eviniz için süs ponpon meyveler yapabileceksiniz. Ponpon meyve nasıl yapılır? merak ediyorsanız, bu paylaşımımıza dikkatlice bakın.

Evde kolay ponpon meyve nasıl yapılır? diyorsanız altta paylaştığım örnek resimler ve yapımını anlatan tariflerle sizde aynı çalışmayı çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Öncelikle evde örgü ponpon meyve yapılışı ile ilgili malzemeler şöyle ;

  • karton.
  • makas.
  • farklı renkte yün ip.

Öncelikle bir kartonun üzerine sıkı sıkı sırayla yapmak istediğiniz ponpon meyvenin rengine sahip ipleri dolamanız gerekiyor. Ardından sıkışan ip dizesini bağlayıp, üzerini makas ile kestikten sonra ponpon meyveler ortaya çıkmış oluyor.

Yün ipten ponpon meyve yapmak için detaylar altta resimli anlatımda yer alıyor. Nasıl yapılacağını kolaylıkla çözebilir ve sizde bu güzel çalışmalardan yaparak evinizi süsleyebilirsiniz. Bu çalışmayı yastıklarınıza elbiselerinize dikebilir ve harika çalışmalar ortaya çıkarabilirsiniz. Evde örgü ponpon meyve yapmak için detaylar ve örnek resimler ise aşağıdadır. Kolay gelsin.

 

https://www.youtube.com/watch?v=mNNjUGv1nlg

Sizde evinizde bu çalışmayı kolaylıkla yapabilirsiniz. Bu güzel örgü meyve çalışmasını yaparak evinizde TV ünitesine veya süs köşenize koyabilirsiniz. Bu tür örgü ponpon meyve yapılışı ile ilgili farklı çalışmalar bulduğumda yine bu başlık altından sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Şimdilik sizlere renkli ve sevimli ponpon meyve yapmak için harika resimli anlatımlar paylaştım. Umarım yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

Bouffées de fruits Comment – Fruit Puffs How – Fruit puffs How

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*