Ponpon Tavşan Yapımı Resimli Anlatım


Ponpon Tavşan Yap

Ponpon tavşan yapılışı ile ilgili nette dolaşırken rastladığım güzel bir çalışmayı sizlere de paylaşmak istedim. Resimli anlatımdan yola çıkarak sizde sevimli ponpon tavşanlar yapabilirsiniz.

Yün ipten ponpon tavşan oyuncak yaparak çocuklarınızı sevindirebilirsiniz. Evde ponpon oyuncak yapımıyla alakalı çalışmalar içindeyseniz sitemizdeki eğitici örnek çalışmalardan mutlaka yararlanmalısınız.

Evde çocuklarınıza ponpon top yapmak veya yün ipten ponpon oyuncak yaparak onları mutlu edebileceğinizi söyleyebiliriz. Altta paylaştığımız çalışmada da yine yün ip kullanılmış. Ponpon oyuncak yapımı olarak bu güzel projeyi kendinizce geliştirebilirsiniz hanımlar.

Yün ipten ponpon süs yapabilirsiniz. Yün ipten ponpon yapımında çatal da kullanabilirsiniz. Doladıktan sonra bağlayıp, kesmeniz yeterli olacaktır. Ponpon tavşan sarkaç süs olarak da çocuk odasında kullanabilirsiniz. Kolay gelsin.

ponpon-tavsan-yapimi
ponpon-tavsan-yapimi

Ponpon yaptıktan sonra oyuncak tavşana dönüştürebiliyorsunuz. Yada ponpondan oyuncak ayı da yapabilirsiniz. Yün ipten ponpon yapıp daha sonra birleşim işlemi sonrası kardan adam çalışması da yapılıyor.

Bu çalışma için beyaz yün ip kullanmalısınız. Altı şişman üstü biraz zayıf olacak şekilde yapıp, turuncu renk iplik ile de burun ve siyah iple de düğmeleri yapabilirsiniz.

Ponpon oyuncak yapılışıyla ilgili çalışmaları sitemizde farklı şekilde ve anlatımlarda bulabilirsiniz. Onları da öneriyorum öğrenip hemen yapabilirsiniz.

Pinterest platformunda bu örneklerden çok var. İnceleyip sizde değişik projelere ulaşabilirsiniz. Keçeden oyuncak yapımı ve değişik çalışmalarda görüşmek dileğiyle hanımlar.

kaynak : https://www.pinterest.com/

1 Comment on Ponpon Tavşan Yapımı Resimli Anlatım

  1. ponpon tavşan yapılışı ile ilgili çalışmalar arıyordum buraya geldim. pek teşekkür ederim.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*