PONPONLU BERE NASIL YAPILIR

ponponlu-bere-nasil-yapilir-1-737x389

Evde ponponlu bere nasıl yapılır? diyenler için bu yazımda çok güzel bir anlatım paylaştım. Daha önce ki paylaştığımız çalışmalardan farklı olarak bu güzel anlatımda ponponlu veya ponponsuz bere yapmak isteyenlerin beğeneceği bir çalışma yer alıyor.

Anlatımlı çalışma yine Damla hanım tarafından hazırlanmış. Tüm örgü işleri ve örgü çalışmalarını kendisinden yararlanarak alıyoruz.

Bu yazımda yine paylaştığım çalışma onun eseridir. Kendisine teşekkür ediyorum. Ponponlu bere yapmak isteyenler için değişik bir anlatım ve çalışma olacağını düşünüyorum.

Benzer çalışmalar hemen bu yazımın altında sıralanacaktır. Onlara da göz atabilirsiniz. Evde basit bere yapmak isteyenler için videolu anlatım yeterli olacaktır. Şimdi sizleri örnek resmi ve anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

ponponlu-bere-nasil-yapilir

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*