Portakallı Yoğurt Tatlısı


Evde Kolay Portakallı Yoğurt Tatlısı Yapımı

Bir önceki yazılarımızda sizlere yoğurtlu tatlının nasıl yapıldığını, tarifini ve yapılışı ile ilgili örnek videoları paylaşmıştık. Bu enfes lezzeti bir de oktay ustanın tarifinden yapmaya ne dersiniz? Özellikle ramazanda harika bir seçim olan tatlı seçeneği olarak, sizlerde aileniz için kolaylıkla ve pratik bir şekilde portakallı yoğurt tatlısı yapabilirsiniz. Evde kolay portakallı yoğurt tatlısı tarifi sayesinde sizde bu güzel lezzeti evinizde kendinize veya çocuklarınıza yapabilirsiniz.

Yine evinize gelen misafirlere de bu güzel tatlıyı yapabilir ve ikram edebilirsiniz. Bir önceki yazımda evde kolay revani yapımını paylaşmıştım. Bu yazımda ise aynı tarifin portakallı yapılışının tarifini paylaştım. Anlatımlı videoları izleyerek bu güzel lezzeti nasıl yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Evde kolay bir şekilde portakallı yoğurt tatlısı yaparak ailenizi de mutlu edebilirsiniz.

evde-kolay-portakalli-yogurt-tatlisi-yapimi2 evde-kolay-portakalli-yogurt-tatlisi-yapimi3 evde-kolay-portakalli-yogurt-tatlisi-yapimi4

https://www.youtube.com/watch?v=_N2shYJVs9g

 

https://www.youtube.com/watch?v=ZqF09xQ5ugk

 

orange süß Joghurt – yogourt orange douce – orange sweet yogurt

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*