Pulla Mini Etek Süsleme

pulla-mini-etek-susleme-554x415

Evde pulla mini etek süsleme çalışması olarak sanırım ilk paylaşımım olacak. Daha önce elbise süsleme ile ilgili çeşitli çalışmalar paylaştığımı hatırlıyorum.

Bu yazımın altında da karşınıza değişik elbise süsleme çalışmaları çıkacaktır. Onları da inceleyebilirsiniz. Pulla mini etek nasıl süslenir diyorsanız bu yazımda paylaştığım resimli anlatımda aşama aşama nasıl ve ne yapacağınız anlatılmış.

Takip ederek sizde mini eteklerinizi süsleyebilirsiniz. Yada şortları pulla mini etek modeline çevirip süsleyebilirsiniz. Evde kıyafet süsleme çalışmalarını çok beğeniyorum.

Gördükçe de sizlere paylaşmaya çalışıyorum. Şimdi sizleri evde pulla mini etek nasıl süslenir diyenler için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Aynısını veya benzerini yapabilirsiniz. Yada size örnek veya fikir oluşturabilir. Kolay gelsin.

pulla-mini-etek-susleme

source : http://www.repiny.com/pin-7500.html

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*