Püskül Kemer Yapılışı


Bu yazımızda da sizlere püskül kemer yapılışını tarif eden resimli anlatımlar sunacağız. Gerçekten harika sonuçlar alabileceğiniz bu örnek sayesinde sizinde püskül kemeriniz olacak. Kendi aksesuarlarınızı kendiniz yapın.

Altta paylaştığım çalışma sayesinde sizde çantalarınıza, kıyafetlerinize veya beğendiğiniz eşyalarınıza çok güzel püsküller yapabileceksiniz. Püskül yaparak çantanızı güzelleştirebilir ve püsküllü çantalar yaparak kıyafetlerinize kombin sıkıntısı çekmezsiniz. Yine uygun kıyafetlere püskül kemer yaparak daha da güzelleştirebilir ve farklı elbiselere sahip olabilirsiniz.

Evde kolay püskül kemer yapımını anlatan alttaki resimli anlatımdaki adımları uygulayarak sizde bu güzel çalışmayı zorlanmadan keyifle yapabilirsiniz. Bu tür çalışmaları yeni çantalara uygulayıp, çantanın fiyatının 2 katına yeniden satışa sunabilirsiniz.

Yine elbiselere püskül çalışması yapabilir ve kıyafetleri de turistik yerlerde kolaylıkla satabilirsiniz. Evde püskül yapmak isteyenler bu çalışmayı mutlaka incelemeliler. Bu sayede püskül yapmayı öğrenebilirler ve değişik eşyalara püskül yapabilirler.

Evde püskül kemer yapımı için malzemeler ise şöyle ;

  • ayakkabı ipliği.
  • civata.
  • makas.
  • yapıştırıcı.
  • cetvel.
  • püskül malzemesi.

Malzemeleri temin ettikten sonra püskül malzemesini ki bu sanırım keçe tarzı bir malzeme, tam olarak bilemiyorum. Ancak bilenler hemen anımsayacaktır. Malzeme temininden sonra püskül kemer çalışmasına başlayabilirsiniz. Püskül kemer çalışmasını çanta, püskül kemer olarak kullanabilirsiniz. Farklı püskül çalışmaları ile değişik eşyalarınıza harika çalışmalar yapabilirsiniz.

puskul-kemer-yapilisi

puskul-kemer-yapilisi2

puskul-kemer-yapilisi3

puskul-kemer-yapilisi4

puskul-kemer-yapilisi5

puskul-kemer-yapilisi6

puskul-kemer-yapilisi7

Kendi aksesuarlarınızı kendiniz yapabilirsiniz. Bu çalışma da örneklerden birisi… bu güzel çalışmayı beğendiyseniz sosyal medya hesaplarınızda mutlaka paylaşmayı unutmayın. Yorumlarınız bizim için değerli, bu yazının altına yorum yazmayı da ihmal etmezseniz seviniriz. Kolay gelsin.

Tassel Belt Preparation – Quaste Gürtel Vorbereitung – Tassel Ceinture Préparation

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*