Püsküllü Bilezik Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım


Evde kolay bileklik yapmak isteyenler için bu yazımda harika bir anlatım paylaştım. Resimli anlatımlarda evde kolay püsküllü bilezik yapmak isteyenler için adım adım uygulamalı tarif yer alıyor. Püsküllü bilezik nasıl yapılır? diyorsanız altta paylaştığım çalışmayı inceleyin ve yapmaya başlayın.

Malzemeleri basit ve hemen incik boncuk satan dükkanlardan aynısını bulabilir veya benzerini bulup satın alabilirsiniz. Malzemeleri temin ettikten sonra evde kolay püsküllü bileklik yapmak için altta gösterilen resimli anlatımlardaki çalışmayı başlatabilirsiniz. İlk olarak pembe renkteki ipi dolayıp püskül yapmanız gerekiyor. Püskül yapmak daha önce paylaştığım ponpon yapmaya benziyor.

Yapımı alttaki resimli anlatımlarda var. Püskülü yaptıktan sonra aldığınız küçük halkalara geçirip püskülü ortaya çıkarmanız gerekiyor. Diğer kalp ve aşk parfüm şişesi süsünü de yine halkaya geçirip, püskül halkasına yakın çembere geçiriyorsunuz. Çalışmayı tamamlamış oluyorsunuz.

Evde kolay püsküllü bileklik yaparak satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Bu tür çalışmaları sitemizde takı tasarım bölümü ile kendin yap kategorilerinde sıkça bulabilirsiniz. Şimdi sizleri evde püsküllü bileklik yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.

puskullu-bilezik-nasil-yapilir

puskullu-bilezik-nasil-yapilir2 puskullu-bilezik-nasil-yapilir3

bracelet glands – Quasten Armband – tassels bracelet – armillam flocculis – braccialetto nappe – pulsera de flecos

Pembe ip kullanılmış, siz daha değişik renklerde yapabilirsiniz. Son karede turkuaz ve pembemsi bir renk kullanılmış. Evde takı yapmak için sitemizde paylaştığım diğer çalışmalar bu yazımın hemen altında karşınıza çıkacak. O çalışmaları da inceleyebilirsiniz. Kolay gelsin.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*