PÜSKÜLLÜ BONCUKLU MİNİ TESPİH YAPIMI

my-diy-680x415

Püsküllü boncuklu takı yapımı

Ben takı dedim ama siz püsküllü boncuklu tespih olarak yapıp kullanabilirsiniz arkadaşlar. Yapımı karışık görünse de bize öncelikle renkli aynı boyutta boncuklar lazım. Bunları hobi marketlerden kolayca satın alabilirsiniz. Daha sonra kopmayan ip veya plastik ip de olabilir. Bunları temin eder etmez resimli anlatımdaki gibi kendimize güzel bir püsküllü bileklik veya tespih yapmaya başlayabiliriz.

Yapımı zor gibi gözükse de başlayınca yarıladığınızı ve bir anda bitirdiğinizi göreceksiniz. Hatta daha değişik renklerde ve tuttuğunuz takımınızın renginde dahi yapmak isteyeceksiniz. Boş zamanı çok olanlar için güzel bir uğraş diyebilirim.

Boncuk işlerini seven ve boncuklarla takı yapmasına meraklı olanlar buyursun gelsin. Birlikte bu güzel sevimli takı çalışmasını geliştirelim. Boncuktan tespih yapımı da diyebiliriz. Yada takı yada el yapımı boncuklu bileklik modeli olarak da yapıp kullanabiliriz diye düşünüyorum. Buyurun çalışmaya ;

my-diy
PÜSKÜLLÜ BONCUKLU MİNİ TESPİH YAPIMI

source: https://www.bloglovin.com/blogs/i-spy-diy-3332522/my-diy-beaded-tassel-jewelry-4243569705

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*