Rakam Boyama


Eğlenceli rakamları boyama

Çocukların bayılacağı güzel bir çalışma ile birlikteyiz arkadaşlar. Onlara çıktısını alıp kitapçık haline getireceğiniz rakam boyama örnekleri ile hem onları mutlu etmiş olacaksınız. Hem de güzel bir pazar gününü onlar için harcadığınız için kendiniz mutlu olacaksınız. Altta birbirinden değişik ve güzel rakam boyama örnekleri yer alıyor.

Rakam boyama sayfası olarak oluşturacağınız bu güzel örnekler sayesinde çocuklarınız hem resim boyamayı sevecekler. Hem de rakamları boyaya boyaya öğrenecekler. Bu tür güzel aktiviteleri çocuklara yapın.

Hem onların okulda daha başarılı öğrenciler olmalarını sağlamış olursunuz. Hem de küçük yaşta matematiği yani rakamları onlara sevdirmiş olursunuz. Eğlenceli rakamları boyama örnekleri olarak bu güzel çalışmaları mutlaka onlara yapın.

Kolay ve hemen yazıcıdan çıktı alarak onlara renksiz bir şekilde rakam boyama resimlerini hazırlayıp, önlerine koyabilirsiniz. Daha fazla çıktı alıp, yanlış boyadıklarında hemen yenisini onlara sunabilirsiniz.

Eğlenceli rakam boyama örneklerini sitemizde daha önce hayvanlı boyama resimleri ve kolay boyama resim örnekleri şeklinde de paylaşmıştık. Onları da inceler ve bakarsanız, değişik boyama kitapçıkları hazırlayabilirsiniz. Kolay gelsin.

2 Comments on Rakam Boyama

  1. çocuğum için rakam boyama sayfaları arıyordum çok teşekkür ediyorum bu güzel çalışma için saolun. bu arada siteniz çok faydalı herşeyi paylaşıyorsunuz tekrar teşekkürler.

  2. Şu an Eskişehir’de stajyerim. Bu kağıtları sınıflarımda kullanacağım. Eminim kendi öğrencilerim de bu etkinlikleri çok ama çok beğenecek. Paylaştığınız için teşekkür ederim :)

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*