Video ve Reklam İzleyerek Para Kazanma 2021

Oturduğunuz yerden sadece reklamları izlemek ve izlediğiniz reklam başına gelir elde etmek ister misiniz? Eğer cevap sizler için evetse reklam izleyerek para kazanma tam sizlere göre. Çeşitli uygulamalar aracılığıyla reklam izleyip, ardından para kazanmanız mümkün.

Bugün sizlere video izleyerek para kazanma hakkında bilmeniz gereken tüm detayları anlatacağız. Aynı zamanda, hangi uygulamalar üzerinden reklam izlerseniz, para kazanabileceğinizi de sizlere söyleyeceğiz.

Sizlere belirteceğimiz uygulamalar üzerinden, sorunlu bir durum ile karşılaşırsanız, bundan makale park olarak bizler sorumlu değiliz! Lütfen olası sorunlu bir durumda karşılaşmanız halinde, bizlere yorum veya iletişim kısmımızdan ulaşarak konuyu düzeltmemizi talep edin.

Reklam İzleyerek Para Kazanma Siteleri ve Uygulamaları

Kaliteli bir internet altyapısı sayesinde, sıkıntısız biçimde reklam izleyerek gelir elde edebilirsiniz. Elde edeceğiniz geliri çektikten sonra, lütfen yorumlar kısmından başarılı olup olmadığınızı belirtiniz.

Reklam izleyerek para kazanma uygulaması kayıt işlemlerinizden sonra, sizlere çeşitli firmalardan veya kişilerden gelmiş olan reklamları izletir. İzlediğiniz reklam başına, açmış olduğunuz profilin bakiyesi artar. Minimum para çekme tutarına ulaştığınızda ise kazandığınız parayı banka hesabınıza yatırabilirsiniz.

Uygulamalar bu şekilde çalışsa bile, kimi zaman bazı uygulamalarda hesabınıza para yatması sorun haline gelebiliyor. Bizler yaptığımız araştırmalar sonucunda, en çok bilinen reklam izleme uygulamalarını sizler için derledik. Bu yöntemi denedikten sonra, parayı sorunsuz bir biçimde çekerseniz, yorumlar kısmından hangi uygulamayı denediğinizi herkes ile paylaşmayı ihmal etmeyiniz.

1)     InboxDollars

video izleyerek para kazanma

Eğer, reklam izledikten sonra para kazanma fikri hoşunuza gittiyse ilk olarak InboxDollars adresini ziyaret etmelisiniz. Her gün kısa videolar izleyerek para kazanabileceğiniz bu sistem, yurtdışında da oldukça bilinen ve sevilen bir yöntemdir.

Reklam izleyerek para kazanma uygulaması arasında, yurtdışında ki en iyi örneklerden biri olarak gösterilebilir. Kayıt olan herkese, uygulama tarafından 5 dolar hoş geldin bonusu verildiğini de belirtmek gerek.

Parayı çekmek için ise minimum kazanmanız gereken tutar 30 dolar. 30 doları geçtikten sonra, PayPal, ePayment, Visa Card ve benzeri yöntemler ile ödeme almanız mümkün. Paranın hesabınıza geçmesi ise talebi gerçekleştirdikten sonra, 10 ila 16 gün arası sürmektedir.

Bu yöntem oldukça yaratıcı iş fikirleri arasında da sayılabilir.

2)     iRazoo

Siteye girdiğiniz anda sürekli olarak güncellenen bir sayı göreceksiniz. Bu sayıda, şirketin bugüne kadar kullanıcılarına ödemiş olduğu nakit miktarı belirtilmektedir. Reklam izleyerek para kazanma uygulaması olan iRazoo 134 milyon dolar+ miktarda kullanıcılarına nakit sunmuş. Bu sayı sizler girdiğinizde daha da artmış olacaktır.

Bu ödüllerden faydalanmak ve sizlerde hediye kartı veya nakit kazanmak isterseniz, iRazoo’yu ziyaret edebilirsiniz. iRazoo sizlere her gün güncellenen 50+ içerik sunmaktadır. Bu içerikler sayesinde para kazanabilirsiniz. Dilerseniz mail okuyarak dilerseniz de reklam izleyerek para kazanmanız mümkün.

Site sayesinde, kendinize yeni iş fikri arayışınıza bir çare bulabilirsiniz.

3)     Swagbucks

Reklam izleyerek para kazanma uygulaması

Online para kazanma fikirleri arayışınızda, Swagbucks sizlere yardımcı olabilir. Reklam izleyerek para kazanma haricinde, sitede yer alan anketleri doldurarak para kazanmak da mümkün. Sitede SB adı verilen bir ödüllendirme yöntemi kullanılıyor. Kazandığınız SB’ler ile Amazon hediye kartları ve çok daha fazlasına sahip olabiliyorsunuz.

Örnek olarak 160 SB’nin karşılığında 1 dolarlık amazon hediye kartı kazanabiliyorsunuz. Bu yöntem ile kendinize çok istediğiniz elektronik aletleri alabilirsiniz.

4)     MyPoints

Puanlama sistemi üzerinden para kazanabildiğiniz bir başka uygulama. MyPoints sayesinde, reklamları izleyerek, anket doldurarak, e-mail okuyarak, oyun oynayarak para kazanmanız mümkün. Video izleyerek para kazanma fikri arayışındaysanız, MyPoints’i tercih edebilirsiniz.

Özet olarak MyPoints’e yeniden bakacak olursak; MyPoints içerisinde geçirdiğiniz her vakit için ayrı bir para kazanma fırsatı sizleri bekliyor. 1996’dan beri sektörde olan ve büyük başarılara imza atan bu şirket, güvenilirlik konusunda da sıkıntı yaşamayacağınızı düşündüğümüz şirketler arasında.

Reklam izleyerek para kazandıran uygulamalar arasında MyPoints’in güvenilir olduğu kanaatindeyiz. Bu fikrimizin temel sebebi, uygulamanın 96 senesinden beri aktif olmasıdır. Bu kadar uzun süre boyunca aktif olan bir uygulamanın, kullanıcılarının güvenini kazanmama ihtimalinin olmadığı düşüncesindeyiz.

5)     Vindale

Reklam izleyerek para kazandıran uygulamalar

Asıl olarak anket doldurma üzerine çalışan bu site, insanlara reklam izlemesi ve e-mail okuması adına para vermektedir. Reklam izleyerek para kazandıran uygulamalar konusunda 7 milyon dolara yakın ücreti, kullanıcılarına dağıtmıştır.

Vindale’ye kayıt olduktan sonra, izleyeceğiniz reklamlardan gelir elde edebilirsiniz. Vindale içinde yer alan reklamlar kimi zaman 50 dolara kadar büyük ödüllere sahip olabiliyor. Ödemenizi, PayPal ile almanız mümkün.

6)     PrizeRebel

2007 yılından beri, kullanıcılarına yaklaşık olarak 22 milyon dolardan daha fazla ödeme yapmıştır. Reklam izleyerek, anket doldurarak ve arkadaşlarınıza uygulamayı önererek Prize Rebel’den para kazanabilirsiniz.

Reklam izleyerek para kazanma hedefinizde, uzun yıllardır aktif olan PrizeRebel’i tercih edebilirsiniz. Minimum çekim bütçesine baktığımız zaman, 2 dolar karşılığında, Amazon hediye kartı alabilirsiniz. 2007’den beri aktif olarak çalıştığı için güvenebileceğinizi düşünüyoruz.

7)     Fusion Cash

Doğrudan banka transferi yapabileceğiniz Fusion Cash, 2005 yılından beri hizmet vermektedir. Reklam izleyerek, oyun oynayarak, anket doldurarak ve yeni kullanıcılara önererek para kazanabilirsiniz.

Uygulama 2005 yılından bu yana, 1.5 milyon dolardan fazla kullanıcı ödemesi yapmıştır. Reklam izleyerek para kazanma için ideal bir sitedir.

8)      Earnably

Earnably’i kullanarak Hideout.tv ve VideoFox üzerinde ki reklamları izlerken para kazanmanız mümkün. Uygulama oldukça fazla sayıda şirketten hediye kartı almanıza da olanak sağlayacaktır. Hediye kartı alabileceğiniz bazı yerler:

  • Amazon,
  • Best Buy,
  • Whole Foods,
  • Xbox,
  • Domino’s,

Ve benzeri şirketlerden hediye kartı alabilirsiniz. Aynı zamanda reklam izleyerek para kazanma sonrasında, nakit olarak PayPal’dan da ücret talep edebilirsiniz.

9)     SlideJoy

Telefonunuza ekran koruyucu olarak indirebileceğiniz bir uygulamadır. Uygulamanın çalışma biçimi; telefonunuzun ekran kilidini her açtığınızda, uygulama karşınıza bir reklam çıkartır. Karşınıza çıkan reklamlar sayesinde kredi biriktirebilirsiniz.

Biriktirmiş olduğunuz kredileri hediye kartı veya nakit olarak talep etmeniz mümkündür.

10)  QuickRewards

QuickRewards olarak bilinen bu uygulama, 2002 yılından beri kullanıcılarına çeşitli ödüller dağıtmaktadır. Sizlerde video izleyerek, anket doldurarak veya oyun oynayarak uygulama üzerinden para kazanabilirsiniz.

Video izleyerek para kazanma haricinde, arkadaşlarınıza önererek ve internetten alışveriş yaparak da kazanmanız mümkün.

11)  CreationsRewards (Türkiye Dışında Çalışmaktadır!)

Uygulama çeşitli görevleri yaptığınız zaman, sizlere hediye kartı veren bir uygulamadır. Uygulama 2000 yılının başından beri hizmet vermektedir. 2000 yılının başından beri hizmet verdiği için, güvenilir olduğunu düşünmekteyiz.

Reklam izleyerek para kazanma yolunda, CretionsRewards’ı da tercih edebilirsiniz.

12)  Viggle App

Eğlence videoları izleyerek hediye kartı kazanmak isterseniz, bu uygulamaya da göz gezdirebilirsiniz. Televizyon programlarını izlerken aktif edeceğiniz uygulama sayesinde, hediye kartı kazanma olanağınız bulunur.

Hediye kartına ek olarak nakit olarak debit kartlarınız üzerinden çekim yapmanız da mümkündür.

Özet

Reklam izleyerek çok zengin olmanız ne yazık ki mümkün değil. Ancak, reklam izleyerek kendinize güzel bir gelir oluşturmanız mümkün. Sitemizi ziyaret ederek bu ve benzeri daha pek fazla para kazanma yöntemini inceleyebilirsiniz.

Reklam izleyerek para kazanma ve daha fazlası için buraya tıklamanız yeterli.

EK İŞLER VE YURT DIŞI İLE İLGİLİ İLANLAR İÇİN MUTLAKA UĞRAYIN

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu