Renkli Bantlardan Telefon Kapağı Süsleme

renkli-bantlardan-telefon-kapagi-susleme-564x415

Evde telefon kapağı süsleme çalışmalarını daha önce de paylaşmıştım. Bu yazımda da yine sizlere çok güzel ve kolaylıkla yapabileceğiniz bir süsleme çalışması paylaştım.

Evde renkli bantlardan telefon kapağı süslemek isteyenler için paylaştığım bu güzel anlatımdan yararlanarak sizde aynı çalışmayı kolaylıkla yapabilirsiniz.

Renkli banttan kapak süsleme çalışması hem kolay hem de çok ucuza yeni bir telefon kapağı mahal etmiş oluyorsunuz. Genelde renkli telefon kapak modeli almak istediğimizde yüksek paralara satıldıklarını görürüz.

Ancak bu yazımda paylaştığım çalışma sayesinde hem basit bir şekilde yeni bir kapak yapmış olacaksınız. Hem de istediğiniz zaman daha değişik şekillerde kapak süsleme çalışmaları yapabileceksiniz.

Şimdi sizleri evde renkli banttan iphone kapak süsleme çalışmasının resimli anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

renkli-bantlardan-telefon-kapagi-susleme

source :  http://www.pembefikir.com/

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*