Renkli Boncuktan Otantik Bileklik Yapmak


Otantik bileklik yapmak isteyenler için daha önce de çok güzel eğlenceli çalışmaların resimli anlatımlarını paylaşmıştım. Evde otantik bileklik nasıl yapılır? diyorsanız bu yazımda da paylaştığım çalışmayı uygulayabilirsiniz.

Sizde evde çok güzel otantik bileklik modeli yapabilirsiniz. Renkli boncuktan otantik bileklik yapmak için altta paylaştığım resimli anlatımda önce bilekliğinizin ipini iyi seçmeniz gerekiyor.

Kopmayacak sağlam bir ip bulmanız gerekir. Malzemeleri incik boncuk satan dükkanlardan temin edebiliyorsunuz. Daha sonra resimli anlatımdaki gibi aşamaları takip edip, otantik bileklik yapımını tamamlayabilirsiniz.

Bu çalışmadan yapıp sevdiğiniz arkadaşlarınıza hediye edebilirsiniz. Çokça yapıp turistik yerlerde satabilir ve para da kazanabilirsiniz.

Sahip olduğunuz elbiselere uyumlu renklerde de yapıp keyifle kullanabilirsiniz. Şimdi sizleri evde renkli boncuktan otantik bileklik yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

boncuktan-otantik-bileklik-yapmak

source : http://www.usefuldiy.com/diy-rainbow-beads-bracelet/

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*