RENKLİ DÜĞMELERDEN BİLEKLİK YAPMAK


Kolay takı yapmak için her türlü çalışma ile karşılaştım. Ama bu tür çalışma ile ilk kez karşılaştım. Bu yazımda size renkli düğmelerden bileklik yapmak için güzel bir çalışma paylaştım.

Resimli anlatımı sayesinde sizde kısa sürede aynısından yapabilir ve elbiselerinize kombin olarak kullanabilirsiniz. Bu tür ilginç takılar hem sizi farklı gösterir.

Hem de etrafınızdakiler bu tür takıları nereden aldığınızı dahi sorabilirler. Hatta bu tür takılar yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Benzer takı çalışmalarını hemen bu yazımın altında bulabilirsiniz.

Bu yazımda paylaştığım çalışmanın resimli anlatımında ise adım adım düğmeleri nasıl birleştireceğiniz veya bileklik haline getireceğiniz belirtilmiş.

Beğeneceğinizi düşünüyorum. Çünkü ben çok beğendim. Şimdi sizleri çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

renkli-dugmelerden-bileklik-yapmak

source

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*