RENKLİ DÜĞMELERDEN İPLE KEMER YAPMAK


Renkli düğmelerden iple kemer yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı beğenebilirsiniz. Değişik tarzlar arıyorsanız veya yeni tarzlarla herkesten farklı görünmekse niyetiniz, bu güzel çalışmayı yapmayı düşünebilirsiniz.

Evde kolay kemer yapmak veya süslü kemer nasıl yapılır diyorsanız, sitemizde çoğu kez bu tür çılgın çalışmalar paylaştığımı hatırlatayım. Paylaştığım çalışmalar hemen bu makalemin altında karşınıza çıkacaktır.

Onları da inceleyebilirsiniz. Adım adım nasıl yapacağınız altta gösteriliyor. Kot pantolon üzerinde çok şık duruyor. Sizde evinizdeki renkli düğmeleri bir araya getirerek hasır ip veya normal ip ile bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz.

Renkli düğmeden kemer yapmak için paylaştığım çalışma hem kolay. Hem de eğlenceli zaman geçirerek kısa sürede yapabilmenize imkan sağlayacaktır.

Renkli düğmelerden iple kemer yapmak için adımları uygulamanız yeterli olacaktır. Evde kolay kemer yapmak veya fantastik kemer modeli yapmak için bu güzel çalışmayı uygulayabilirsiniz.

Bu çalışmayı çocuklarınıza da yapabilirsiniz. Gençler böyle çılgın kemer modellerini severler. Hatta günümüzde renkler moda iken bu güzel kemer çalışmasını yapıp satışa sunarak para da kazanabilirsiniz. Şimdi sizleri çalışmanın detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

renkli-dugmelerden-iple-kemer-yapmak

source

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*