RENKLİ FON KAĞIDINDAN KURBAĞA YAPMAK

renkli-fon-kagidindan-kurbaga-yapmak-380x415

Renkli fon kağıdından kurbağa yapmak için paylaştığım çalışmayı çocuklarınızla birlikte yapabilirsiniz. Renkli fon kağıdını kırtasiyeden temin ettikten sonra cetvelle önce kurbağanın hatlarını çizili yerden kesebilir ve kurbağa maket çalışmasının taslağını çıkarabilirsiniz.

Bu güzel çalışmayı okul öncesi çalışma olarak da değerlendirebilirsiniz. Bu güzel kendin yap karton çalışmasını mutlaka çocuklarınızla yapmanızı da öneririm.

Böylece çocuklarınızın el becerilerini geliştirmiş olursunuz. Renkli el işi kağıdından kurbağa yapmak için daha önce benzer süs çalışmaları karton maket çalışmalarını paylaşmıştım.

Anlatımlı çalışmalar sayesinde hem adımları gerçekleştirerek sizde aynı çalışmaları zorlanmadan yapabilirsiniz. Adım adım detaylı anlatımları sitemizde bolca bulabilirsiniz. Şimdi renkli kartondan kurbağa maket yapmak için çalışma ile sizleri baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

renkli-fon-kagidindan-kurbaga-yapmak

source

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*