Renkli Fon Kağıdından Yapay Papatya Yap


Evde renkli fon kağıdından yapay papatya yapmak için paylaştığım resimli anlatım sayesinde sizde kağıttan güzel sahte çiçek çalışmaları yapabileceksiniz. Renkli el işi kağıdından çiçek yapmak için daha önce de çeşitli çalışmalar paylaşmıştım. Sitemizde yer alan kağıt karton bölümüne giriş yaparsanız birçok benzer çalışmayı bulabilirsiniz. Bu yazımda paylaştığım çalışmada da kağıttan yapay papatya yapmak için güzel bir tarif verilmiş.

Adımları takip ederek sizde resimli anlatımdaki çalışmanın aynısını yapabilir ve evinizdeki boş vazoları şenlendirebilirsiniz. Evde kolay vazo süslemek için öncelikle yapay çiçeğin nasıl yapıldığını bilmeniz gerekiyor. Yapımı oldukça kolay olan bu çalışmaları yapıp satabilir ve güzel paralar da kazanabilirsiniz. Evde renkli fon kağıdından yapay çiçek yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

renkli-fon-kagidindan-yapay-papatya-yap

Eva kağıdından papatya yapmak için de bu güzel çalışmanın anlatımından yararlanabilirsiniz. Evde kolay papatya yapmak için kağıt veya şeffaf mukavva malzemesi de kullanabilirsiniz. Bu çalışmayı yaptıktan sonra çocuklarınızın odalarını süslemede, özel günlerde ve parti gibi ortamlarda da kullanabilirsiniz. Yapay papatya yaparak süs şeklinde turistik yerlerde de satabilirsiniz.

Evde yapay papatya yapmak için paylaştığım resimli anlatımdaki adımları takip etmeniz yeterli olacaktır. Diğer yapay çiçek projeleri için sitemizde yer alan kağıt karton bölümüne göz atabilirsiniz. Evde kolay yapılan birçok çalışmayı bu yazımın hemen altından ulaşabilir ve nasıl yapay çiçek yapılır? sorularına da cevaplar bulabilirsiniz. Kolay gelsin.

source : http://stylowi.pl/3025557

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*