RENKLİ FON KAĞIDINDAN YILDIZ MUMLUK YAPMAK


Renkli fon kağıdından yıldız mumluk yapmak için paylaştığım bu güzel eğlenceli çalışmayı sizde eviniz için yapabilirsiniz. Kendin yap çalışmasında adım adım nasıl yapacağınız belirtiliyor. Öncelikle renkli fon kağıdını istediğiniz renkte seçip bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz.

Anlatımlı mumluk çalışmalarına ek olarak bu güzel çalışma da mumluğun dış kısmı güzel yapılıyor. Anlatımlı kağıttan mumluk çalışması ile sizde evinizi güzelleştirebilir ve adım adım evinizde güzel bir dekoratif mumluk süs sahibi olabilirsiniz.

Anlatımlı süs mumluk çalışması ile sizde kısa sürede bu güzel çalışmanın nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz. Kolay yapılan mumluk çalışmaları bu yazımın altında da karşınıza çıkacak. Mutlaka onları da inceleyin. Kolay gelsin.

source : pinterest

renkli-fon-kagidindan-yildiz-mumluk-yapmak

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

2 Comments on RENKLİ FON KAĞIDINDAN YILDIZ MUMLUK YAPMAK

  1. biz teşekkür ederiz tarık bey. renkli fon kağıdıyla yapılan mumluk çalışmalarını sitemizde çokça bulabilirsiniz. kolay gelsin.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*