RENKLİ İPLE ŞİŞE SÜSLEME ÖRNEKLERİ


Renkli iple şişe süsleme örnekleri arıyordum. Bu güzel çalışma karşıma çıktı. Daha önce de renkli yün ipten şişe süsleme çalışmalarıyla ilgili çeşitli çalışmalar paylaşmıştım.

Anlatımlı çalışmalar sayesinde sizde kolay bir şekilde şişe süsleme çalışmaları yaparak evinizi güzelleştirebilirsiniz. Cam şişe olarak değişik boyutlarda ve şekillerdeki eşyaları tercih edebilirsiniz.

Evinizde cam şişe yoksa bile, en yakın marketten veya hobi marketten değişik süs şişeler bulabilirsiniz. Satın aldığınız şişeleri süs grubu olarak kullanacağınız zaman renkli yün ip veya hasır ip tercih edebilirsiniz.

Yapımı oldukça kolay olan bu çalışmaları anlatımlı resimdeki gibi aşamaları takip ederek sizde keyifle ve eğlenerek yapabilirsiniz. Adım adım renkli ipten şişe süsleme çalışmalarını daha önce de paylaştığımı belirtmiştim.

Hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak örnek çalışmalara da mutlaka göz atmanızı öneriyorum. Şimdi sizleri çalışmanın anlatımlı resimleriyle baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

renkli-iple-sise-susleme-ornekleri

source

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*