RENKLİ İPLERDEN KOLAY BİLEKLİK YAPMAK

renkli-iplerden-kolay-bileklik-yapmak-600x415

Renkli iplerden kolay takı yapmak için bu yazımda sizlere çok güzel bir resimli anlatım paylaştım. Bu tür çalışmalar arayan bayanlar için sitemizde fazla fazla kolay bileklik yapımı ile ilgili çalışmalar bulunuyor.

Sitemizde yer alan takı tasarım kategorisine ulaşarak kolay takı yapmak, kolay bileklik yapmak için birçok çalışmanın anlatımlı video ve resimli anlatımlarına ulaşabilirsiniz.

Renkli iplerden kolay bileklik yapmak için paylaştığım resimli anlatımda ipleri nasıl örmeniz gerektiği detaylı bir şekilde paylaşılmış. Adımları takip ederek sizde renkli ipten kolay bileklik yaparak kullanabilirsiniz.

Çeşitli kıyafetlerinizde kombin olarak kullanacağınız takı çalışmalarını isterseniz çokça yapıp turistik yerlerde satışa sunabilirsiniz.

Evde değişik bileklik yapmak veya otantik bileklik yapmak için paylaştığım diğer çalışmalar hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz. Kolay gelsin.

renkli-iplerden-kolay-bileklik-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-7338.html

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*