RENKLİ İPLERDEN ZİNCİRLİ BİLEKLİK YAPMAK


Renkli iplerden zincirli bileklik yapmak için paylaştığım bu güzel kendin yap çalışmasını beğenerek yapacağınızı düşünüyorum. Bu tür kolay takı çalışmalarını öğrenip, kolayca yapabilir ve her türlü kıyafetinizde keyifle kullanabilirsiniz.

Anlatımlı takı çalışmaları sayesinde sizde kısa sürede nasıl yapacağınızı öğrenip, fazlaca yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Evde kolay takı yapmak için paylaştığım diğer çalışmalardan farklı olarak, zincir kullanılmış.

Altın renkli zincir kullanabilir ve renkli bileklik modelini ortaya çıkarabilirsiniz. Yapımı çok kolay olan bu güzel çalışmayı zorlanmadan yapabileceğinize inanıyorum. Daha önce paylaştığım çalışmaları da beğeneceksiniz.

Onlar da çok güzel ve kısa sürede yapılabilen özelliklere sahipler. Bu çalışma da ki malzemeleri kendinize göre düzenleyebilir ve değiştirebilirsiniz.

Kolay yapılan takı çalışmaları sayesinde sizde çok kısa sürede harika bileklikler veya kolyeler yapabileceksiniz. Şimdi sizleri bu güzel çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

renkli-iplerden-zincirli-bileklik-yapmak

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*