Renkli İpten Arkadaş Bileklik Yapmak

renkli-ipten-arkadas-bileklik-yapmak-500x415

Bu yazımda sizlere evde kolay yapabileceğiniz güzel bir çalışma paylaştım. Renkli ipten arkadaş bileklik yapmak için paylaştığım resimli anlatımda tüm adımlar verilmiş.

Yapmanız gereken ipleri bir araya getirip, resimli anlatımdaki gibi sırasıyla iç içe geçirmek ve çalışmayı tamamlamak. Resimli anlatımda ne yapmanız gerektiği adım adım verilmiş.

Yapması kolay olan bir çalışma olduğunu söyleyebilirim. Bu sayede sizde evde ipten arkadaş bilekliği yapabilirsiniz. Dışarıda satılan arkadaş bileklik modeli hem pahalıdır. Hem de zevkinize uygun modeller bulamayabilirsiniz.

Ancak yapımını öğrenince hem elbiselerinize uyumlu bileklik modeli yapabilirsiniz. Hem de sevdiğiniz arkadaşlarınıza hediye edip, birlikte kullanabilirsiniz. Evde renkli ipten arkadaş bilekliği yapmak için resimli anlatım şöyle ;

renkli-ipten-arkadas-bileklik-yapmak

source : http://weheartit.com/entry/213208958

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*