RENKLİ İPTEN GALATASARAY KALP YAPMAK

renkli-ipten-galatasaray-kalp-yapmak-500x415

Renkli ipten galatasaray kalp yapmak isteyenler için paylaştığım bu güzel ve sportif çalışmayı sizde evinizde yapabilirsiniz. Kolay yapılan bu güzel takı çalışmalarını örgü şeklinde ipten yapabilirsiniz. Anlatımlı örgü galatasaray bileklik veya takılar yaparak takımınızı destekleyebilirsiniz.

Renkli ipten galatasaray bileklik modeli yapmak için de bu güzel örneği kullanabilirsiniz. Anlatımlı çalışma sayesinde sizde kısa sürede çok güzel örgü ip bileklik veya kolyeler yapabilirsiniz. Anlatımlı çalışmayı kısa sürede yaparak çok güzel örgü takılar veya bileklikler yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz.

Kolay yapılan takı çalışmalarını sitemizde bol bol bulabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel galatasaray örgü bileklik çalışmasının anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

renkli-ipten-galatasaray-kalp-yapmak

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

1 Comment on RENKLİ İPTEN GALATASARAY KALP YAPMAK

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*