RENKLİ İPTEN KOLAY BİLEKLİK ÖRMEK

renkli-ipten-kolay-bileklik-yapmak-700x415

Evde arkadaş bilekliği nasıl örülür diyorsanız bu yazımda sizlere çok güzel bir anlatımlı resim paylaştım. Aşama aşama nasıl yapıldığı gösterilen resimli anlatımda ki aşamaları sizde takip ederek aynısını kolaylıkla yapabilir ve renkli ipten bileklik yapmayı öğrenebilirsiniz.

Resimli anlatımının son karesinde yer alan tamamlanmış halini sizde birkaç deneme sonrasında yapabilir ve kıyafetlerinizle kombine bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.

Daha önce de birçok renkli ipten bileklik yapmak için çeşitli resimli anlatım ve videolar paylaşmıştım. Bu yazımın hemen altında da benzer bileklik yapma çalışmalarının örneklerine ulaşabilirsiniz.

Şimdi sizleri evde renkli ipten kolay bileklik örmek için anlatımlı çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay bir şekilde sizde aynısını yapabilir ve sorunsuz bu çalışmayı tamamlayabilirsiniz. Kolay gelsin.

renkli-ipten-kolay-bileklik-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-7371.html

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*