Renkli İpten Nasıl Bileklik Örülür


Evde kolay bileklik örme işinin nasıl yapıldığını? anlatan harika bir resimli anlatım paylaştım. Bu yazımdaki kendin yap projesinde renkli takı ipinden örgü bileklik yapmak isteyenler için adım adım nasıl yapılacağını gösteren güzel bir resimli anlatım paylaştım.

Adımları takip ederek sizde renkli ipleri bir araya getirip, bileklik örme işleminin nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz. Evde bileklik örme işini öğrenerek çeşitli şekillerde renkli bileklikler örebilirsiniz. Örgü bileklik nasıl yapılır? diyorsanız sitemizdeki takı tasarım bölümünde birçok takı çalışmasına ulaşabilirsiniz.

Evde kolay bileklik örmek için paylaştığım resimli anlatımda renkli iplerin nasıl birbirlerine örüleceği de gösteriliyor. Bu sayede sizde sevdiğiniz renklerdeki ipleri sırasıyla örgü bilekliğe dönüştürebilirsiniz. Örgü bileklik yaparken farklı renkte iplere ihtiyacınız var.

Bu ipleri hobi malzemesi satan dükkanlardan veya el işi örgü malzemeleri satan yerlerden de temin edebilirsiniz. Hiç bulamazsanız ayakkabı ipi alıp onları değişik renklere boyayabilirsiniz. Renkli ipten örgü bileklik yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

renkli-ipten-nasil-bileklik-orulur

Renkli örgü bileklik yapmak için daha önce de çeşitli çalışmalar paylaşmıştım. Örgü bileklik yapmak hem kolay hem de eğlenceli bir çalışmadır. Hem elbiselerinize kolay kombinler yapabileceğiniz takılarınız olmuş oluyor. Hem de eğlenerek rengarenk örgü bileklikler yapmış oluyorsunuz.

Örgü bileklik yapmak için sitemizde yer alan takı tasarım bölümünde daha birçok çalışmaya ulaşabilirsiniz. Bu yazımın hemen altında benzer yazılar bölümünde de resimli anlatım ve videolu örgü bileklik yapma çalışmalarına ulaşabilirsiniz. Kolay gelsin.

source : http://weheartit.com/entry/216228986

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*