RENKLİ KAĞITTAN LEGO YAPMAK ŞABLONLU

renkli-kartondan-logo-yapmak-sablonlu-564x415

Renkli kağıttan lego yapmak şablonlu bir şekilde bu yazımda paylaştım. Çocuklarınıza lego oyuncaklarının pahalı olmasından ötürü alamadıysanız, onlara kartondan lego parçaları yapabilirsiniz.

Biraz kalın bir karton kullanmanızı öneririm. Hatta içini pamukla doldurarak gerçek lego kalitesini de yakalayabilirsiniz.

Kartondan lego parçaları yapmak için paylaştığım şablonu kalın kartonda kalemle çizdikten sonra makasla kesmeniz yeterli olacaktır.

Bu güzel ve eğlenceli çalışmayı sizde çocuklarınızla birlikte veya onlara siz yapıp, onları sevindirebilirsiniz. Lego parçaları renkli olduğu için kırtasiyeden her renk mukavva almanız yeterli olacaktır.

Birde yapıştırıcı ve makasla birlikte sağlam olması adına pamuk olması yeterli olacaktır. Yaptığınız legoları süs amaçlı da kullanabilirsiniz.

Yapımı kolay olan bu güzel çalışma ile çocuklarınızın el becerilerini kolay bir şekilde geliştirmelerine ve okul öncesi olarak da bu tür çalışmalarla onları eğlendirebileceğinizi söyleyebilirim. Şimdi sizleri anlatımlı renkli fon kağıdından lego oyuncak yapmak için çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

renkli-kartondan-logo-yapmak-sablonlu

source

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*