RENKLİ LASTİKTEN LİMON KÜPE YAPMAK


Evde kolay küpe yapmak veya takı yapmak için paylaşımlarımıza devam ediyoruz. Bu yazımda sizlere çok güzel ve eğlenceli bir çalışmanın resimli anlatımını paylaştım.

Evde kolay bir şekilde takı yapmak isteyenlerdenseniz doğru yerdesiniz. Bazen kıyafetlerimize uyumlu takılar veya tokalarla birlikte küpe, bileklik, bilezik yada kolye bulmakta zorlanabiliriz.

Neden evde kendimiz yapmayalım? öyle değil mi? evet artık bu tarz çalışmaları evde yapabilir ve elbiselerinize uyumlu harika takılar ortaya çıkarabilirsiniz.

Bu yazımda da yine sizlere çok kolay bir şekilde kolay bulunur malzemelerden kendinize küpe yapmayı öğretecek güzel bir çalışmanın resimli anlatımını paylaştım.

Detaylar fazla verilmemiş ancak, nasıl yapıldığı kaba taslak detaylı bir şekilde gösteriliyor. Limon olarak yazdım, ancak farklı bir şekli de olabilir.

Kivi olabilir veya başka bir meyvenin kesilmiş hali de olabilir. Şimdi sizleri anlatımla baş başa bırakıyorum. Sizde evde bu güzel çalışmayı yapmayı deneyebilirsiniz. Kolay gelsin.

renkli-plastikten-limon-kupe-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-7333.html

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*