RENKLİ LASTİKTEN SÜSLÜ TAŞLI BİLEKLİK YAPMAK

renkli-lastikten-suslu-tasli-bileklik-yapmak-700x415

Evde kolay takı yapmak için paylaştığım diğer çalışmalardan tamamen farklı ve değişik bir çalışma ile yine karşınızdayım. Bu yazımda sizlere evde zorlanmadan yapabileceğiniz renkli lastikten süslü taşlı bileklik yapmak için güzel bir resimli anlatım paylaştım.

Bu resimli anlatımlar hem güzel oluyor. Hem de yapmak isteyenler için aşama aşama gösterildiği için yaparken ayrıntılı bir şekilde nasıl yapıldığını ve sonucunu görmüş oluyorsunuz.

Sitemizde sürekli resimli anlatım ve videolu anlatımlar paylaşıyorum. Bu yazımda da yine sizlere çok güzel ve eğlenceli bir bileklik çalışmasının anlatımını paylaştım.

Evde kolay bir şekilde bu bileklik yani takı çalışmasını yapabilir ve her türlü elbisenize kombin olarak kullanabilirsiniz. Evde kolay takı yapmak isteyenler için sitemizde takı kategorisinde birbirinden değişik çalışmaların detaylı anlatımları mevcut.

Aynı zamanda bu yazımın da altında karşınıza birçok farklı çalışma çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz. Şimdi sizleri evde kolay takı yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

renkli-lastikten-suslu-tasli-bileklik-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-7369.html

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*