Renkli Mukavvadan Uğur Böceği Yapmak

Evde bu güzel çalışmayı yapıp çocuklarınızın duvarına asabilirsiniz. Yada uğur böceği temalı bu güzel çalışmayı evinizi güzelleştirecek bir şekilde kullanabilirsiniz. Evde kartondan uğur böceği yapmak için değişik çalışmaların resimli anlatımlarını paylaşmıştım. Bu yazımda paylaştığım çalışmayı eva kağıdıyla da yapabilirsiniz.

Renkli fon kağıdından uğur böceği yapabilirsiniz. Daha önce taş boyama sanatı ile uğur böceği yapmak isteyenler için güzel resimli anlatımlar paylaşmıştım. Bu yazımda paylaştığım çalışma sayesinde sizde renkli mukavvadan uğur böceği yapabileceksiniz. Evinizde uğur böceği süsü yapıp kapılara asabilirsiniz.

Kartondan uğur böceği yapmak için daha önce çok güzel resimli anlatımlar paylaşmıştım. Bu yazımda da yine sizlere mukavvadan uğur böceği yapmak isteyenler için güzel anlatımlı ve parçaları şablon halinde gözüken resimli anlatım paylaştım. Şimdi sizleri eva kağıdından uğur böceği yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.

renkli-mukavvadan-ugur-bocegi-yap

Kartondan veya mukavvadan bu güzel çalışmayı kısa sürede yapabilirsiniz. Okul öncesi çalışması olarak da bu güzel resimli anlatımı çocuklarınızla birlikte yapabilirsiniz. Evde çocuklarınızın odasına süs olarak bu çalışmayı yapmayı düşünebilirsiniz. Evde eva kağıdından uğur böceği yaparak buzdolabınızda magnet olarak da kullanabilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey, çalışmanın arkasına mıknatıs yapıştırmak. Bu sayede kartondan uğur böceği yapıp arkasına mıknatıs ile buzdolabına çok güzel süs çalışmaları da yapmış olursunuz. Renkli fon kağıdından uğur böceği yapmak için daha önce de benzer çalışmalar paylaşmıştım. Hemen bu yazımın altında benzer uğur böceği çalışmalarına ulaşabilirsiniz. Kolay gelsin.

source : https://stylowi.pl/9101424

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Ankara Hacamat dedi ki:

    evde bunu yapmaya çalişacam bunları yapmak gerçekten zor gibi gözüküyor ama öyle güzel anlatmışınız ki bu işin yapımın ne kadar basit olduğu ortaya çıkıyor paylaşımınız için tşk ederiz