RENKLİ ÖRGÜ ARKADAŞ BİLEKLİK MODELİ YAPMAK


Renkli örgü arkadaş bileklik modeli yapmak için paylaştığım bu güzel çalışma sayesinde sizde çok güzel takı çalışmaları yapabilirsiniz. Evde kolay yapılan takı çalışmalarını sitemizde daha önce de çoğu kez paylaşmıştım. Bu yazımızda da yine sizlere çok güzel bir takı çalışmasının anlatımını paylaştım.

Renkli örgü bileklik yapmak için paylaştığı bu güzel çalışmayı sizde evde eğlenerek ve keyifli zaman geçirerek kısa sürede yapabilirsiniz. Yaptıktan sonra arkadaş bilekliği olarak sevdiğiniz arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Son zamanlardaki moda bileklik modellerinin nasıl yapıldığını anlatan çalışmaları sitemizde bulabilirsiniz.

Bu yazımın hemen altında birçok kolay yapılan bileklik çalışmalarına ulaşabilirsiniz. Anlatımlı renkli örgü bileklik yapmak için paylaştığım bu güzel çalışma da ki adımları uygulayarak sizde örgü nasıl yapılır ve örgü bileklik aşamalarını öğrendikten sonra kısa sürede çalışmayı tamamlayabilirsiniz.

Aslında zor gibi gözükse de bir işe başlayınca inanın kolay geliyor. Bu çalışmayı yapmadım henüz, ancak benzer takı çalışmalarını daha önce yapmıştım.

Bu güzel çalışmayı da beğeneceğinizi ve yaptıktan sonra severek elbiselerinize uyumlu bir şekilde kombine edip kullanacağınızı düşünüyorum. Şimdi sizleri anlatımlı çalışmamın resimli anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

renkli-orgu-arkadas-bilekli-modeli-yapmak

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*