Renkli Örgü Bileklik Yapmak


Uzun zamandır evde örgü bileklik yapmak için bir çalışma veya resimli anlatım paylaşmamıştım. Bu yazımda sizlere evde kolay yapabileceğiniz renkli örgü bileklik yapmak için güzel bir resimli anlatım paylaştım.

Evde kolay yapılan arkadaşlık bileklik modeli yapmak için de farklı çalışmalara hemen bu yazımın altında benzer yazılar bölümünden ulaşabilirsiniz. Bu yazımda paylaştığım renkli örgü bileklik yapmak için tüm detaylar ve adımlar verilmiş.

Yapmanız gereken tek şey adımları takip etmek ve farklı renkteki ipleri örgü usulü ile bilekliğe dönüştürmek. Böyle güzel örgü bileklik modeli yaparak satabilir ve para da kazanabilirsiniz.

Sevdiğiniz arkadaşlarınıza verebilir ve arkadaş bilekliği anlaşması da yapabilirsiniz. Şimdi sizleri evde renkli ipten örgü bileklik yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

renkli-orgu-bileklik-yapmak

source : http://indulgy.com/post/PK4XrZt8x1/diy-watch-weave-bracelet-diy-watch-weave-bracelet

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*