RENKLİ PİRİNÇ TAŞLA ÇİÇEK KOLYE YAPIMI

Renkli taşlarla çiçekli kolye yapalım

Renkli taşları satın aldıktan sonra hemen işe koyulabilirsiniz arkadaşlar. Renkli taşlarla nasıl süs kolye yapacağınızı gösteren bu müthiş çalışmayı seveceksiniz. Yapımı kolay olan çalışmaya başlamadan önce malzemeleri bir araya getirin.

Daha sonra adım adım nasıl yapacağınızı resimli anlatımdan ilerleyerek bakın. İlk olarak kolyenin ip kısmına geçireceğiniz renkli taşları hobi marketlerden veya takı tasarım dükkanlarından temin edebilirsiniz.

Ben oralardan kolayca bulabiliyorum. Ama bu taş biraz değişik ve pirinç tanesi gibi duruyor. Ya resmini gösterin alırken, yada araştırarak internet üzerinden de satın alabilirsiniz.

Renkli taşla kolye yapmak için öncelikle pirinç taşlara delik açmanız gerekiyor. Plastik ise kolayca delebilir ve ipi içinden geçirerek kolye çalışmasını kısa sürede yapmaya başlayabilirsiniz.

Bu tür güzel kolye çalışmalarını sitemizde yer alan hobi ve moda bölümünden ulaşarak değişik nasıl yapacağınızı öğrenebilirsiniz.

Farklı kolye projeleri buldukça yine sizlere paylaşacağım. Bu güzel çalışmayı yaparak kıyafetlerinize uyumlu kombin takı çalışması olarak kullanabilirsiniz. Düğüne veya bir yere katılırken değişik takılara sahip olmuş olursunuz.

Evden para kazanmaksa niyetiniz bu güzel çalışmayı bu amaçla da öğrenip yapıp satarak para kazancı elde edebilirsiniz hanımlar. Yapılışı zor değil. Benzerlerini yapabilir ve kendi kendinize bu çalışmayı geliştirebilirsiniz.

Şimdilik resimli anlatımla sizleri baş başa bırakıyorum. Takıldığınız bir yer olursa bana yazın. Kolay gelsin.

How to Make a Chunk Orchid Pearl Flower Necklace

RENKLİ PİRİNÇ TAŞLA ÇİÇEK KOLYE YAPIMI

source: https://lc.pandahall.com/articles/2448-free-tutorial-on-how-to-make-a-chunk-orchid-pearl-flower-necklace.html

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. RENKLİ PİRİNÇ TAŞLA ÇİÇEK KOLYE YAPIMI için yorumda bulun

    RENKLİ PİRİNÇ TAŞLA ÇİÇEK KOLYE YAPIMI için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak RENKLİ PİRİNÇ TAŞLA ÇİÇEK KOLYE YAPIMI için ilk yorumu yapabilirsin.