RENKLİ TAKI YAPIMI


Renkli ipten bileklik yapımı

Renkli el yapımı takı çalışmalarını oldum olası sevmişimdir. Hatta değişik nelerden takı yapılabileceğini de her zaman araştırırım. Renkli ipten takı yapımı çalışmasında da yine kendiniz de bu çalışmaya bir şeyler ekleyebilirsiniz. Yaparken zorlanmayacağınız malzemelerden oluşan çok güzel bir takı türü arkadaşlar.

Bu tür takılar yapıp arkadaş bileklik modeli olarak da sevdiğiniz arkadaşlarınızla kullanabilirsiniz. Hatta turistik yerlerde yaşıyorsanız? turistlere satarak da para kazanabilirsiniz. Renkli bileklik modeli yapımıyla alakalı birçok güzel çalışmayı sitemizde bolca bulabilirsiniz.

Renkli el yapımı takı nasıl yapılır diyenler için öncelikle takı yaparken pense veya o tür aletlerin olması gerekiyor. Çünkü takı birleşim noktalarını sıkıştırarak tutturmak icap edebilir.

Renkli takı çalışmasında ekstra takıyı güzelleştirecek süs yıldız, renkli taş veya şekilleri hobi marketlerden satın alarak kullanabilirsiniz. Yada sade bileklikler yapabilirsiniz. İpleri örgü türü yapmanız yeterli olacaktır.

Could change to our colors and add charms that tie..
RENKLİ TAKI YAPIMI

source: http://www.mistybeaches.com/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*