RENKLİ YÜN İPLE ŞİŞE SÜSLEME ÖRNEĞİ

renkli-yun-iple-sise-susleme-ornegi-564x415

Renkli yün iple şişe süsleme örneği olarak daha önce de benzer birçok çalışmanın anlatımını paylaştığımı hatırlıyorum. Hatta aynı çalışmanın farklı anlatımını hemen sitemizde bulabilirsiniz.

Bu tür çalışmalar hem eğlenceli ve hem de keyifli zaman geçirmemizi sağlıyor. Aynı zamanda bu tür kolay çalışmalar ile turistik yerlerde satış yapabilir ve iyi paralar da kazanabilirsiniz.

Süs şişe vazo yapmak veya dekoratif şişe süsü yapmak için bu güzel fikri kullanabilirsiniz. Renkli iplerden şişe süsleyerek çok güzel vazolar yapabilirsiniz.

Hem evde rengarenk bir görüntüsü ile her sabah gördüğünüzde size huzur ve enerji katacak. Hem de evinize gelenleri şaşırtacak olan bu güzel çalışmalar ile hayatınızı sizde daha güzel bir hale getirebilirsiniz.

Bu tür küçük çalışmalar hem hayatımızdaki rutinliği de ortadan kaldırmaktadır. Hem de kendimize yeni hobiler edinmemizi sağlamaktadır. Şimdi sizleri renkli yün ipten şişe süsleme çalışmasının anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

renkli-yun-iple-sise-susleme-ornegi

source

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*