Renkli Yün İpten Bileklik Yapmak


Renkli Yün İpten Bileklik Yapmak

Evde kolay bileklik yapmak isteyenler için harika bir resimli anlatım paylaştım. Bu yazımda paylaşacağım çalışma sayesinde renkli yün ipten bileklik yapmak mümkün. Resimli anlatımda gösterilen adımları uygulayarak sizde evde kendinize el yapımı yün ipten bileklikler yapabilirsiniz. Evde el yapımı bileklik yapabilir ve kendinize farklı renkte bileklikler tasarlayabilirsiniz. Evde bileklik yaparak para da kazanabilirsiniz.

Renkli yün ipten bileklik yapımı için altta paylaştığım resimli anlatımda gösterildiği gibi bileklik örme işlemini öğrenebilir ve kolay bir şekilde kendinize veya sevdiklerinize örme bileklikler yapabilirsiniz. Evde örme bileklik yapımı ile ilgili birçok paylaşımı sitemizde yer alan kendin yap kategorisinde bulabilirsiniz. Şimdi sizleri evde yün ipten bileklik yapılışı ile ilgili resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

evde-renkli-yun-ipten-bileklik-yapmak

Evde kolay bileklik yapmak isteyenler varsa bu çalışmayı yaparak çok güzel örme yün ipten bilekliklere sahip olabilirler. Özellikle evden para kazanmak isteyenler bu çalışmayı yapmayı öğrenip, yaptıktan sonra kolaylıkla turistik yerlerde satışa sunabilirler. Böylece güzel paralar kazanabilirler. Yapılışı oldukça kolay olan yün ipten bileklik çalışmasının detayları resimli anlatımda yer alıyor. Resimli anlatımda bileklik birleşim yeri zincir kullanılmış, bu kısım için farklı fikirler de düşünebilirsiniz. Hatta ucuza birleşim noktası olan takılar satın alıp, o kısımlarını bu yaptığınız örgü bileklik için kullanmayı düşünebilirsiniz. Bu sayede küçük bir maliyetle güzel paralara satabileceğiniz harika bileklikler üretebilirsiniz. Kolay gelsin.

source : http://indulgy.com/post/FrEW4JGNg1/bracelet

1 Comment on Renkli Yün İpten Bileklik Yapmak

  1. takı tasarım satışı yapan biriyim bunlar harika bilgiler sayenizde bunları öğreniyorum bana katkınız büyük.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*