Resimli Lif Modelleri Yapılışı

Resimli Lif Modelleri Yapılışı

Lif yapımında motif çok önemlidir. Eğlenceli ve sevimli motifler ile yapılmış lifler her zaman daha çok tercih edilir. Yine yapacağınız lifleri sade yapmak yerine, üzerine resimli motif işlediğinizde ve bunu birisine hediye ettiğinde daha çok memnun olacaktır. Bu yazımızda sizlere resimli lif modelleriyle ilgili bir paylaşım sunacağız. Resimler ve yine anlatımlı videoları bu yazımızda bulabilirsiniz.

Altta paylaştığım örnek lif model anlatımlı olarak yazının sonunda bir video ile paylaştım. Bu yazımda sizlere en net halleriyle son model lif modellerini paylaştım. Umarım beğenirsiniz. Yeni model lif modellerini sürekli buldukça sizlere bu başlık altından paylaşmaya çalışıyorum.

Sitemizde yer alan lif modelleri kategorisinde sürekli olarak lif model ve tariflerini paylaşıyorum. En güzel lif modellerini kolaylıkla sitemizde bulabilir ve nasıl yapıldıklarını kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Lif model ve yapılışları ile ilgili detaylı birçok anlatımlı resim ve videoları lif modelleri kategorisinde bulabilirsiniz.

Yeni lif model video ve resimli anlatımlarını bu başlık altında vermeye çalıştım. Yine bu makalemin sonunda benzer yazılar kısmında lif yeni model ve en güzel örneklerini görebileceğiniz içerikler çıkacak. Dilerseniz o çalışmalara da göz atabilirsiniz.

En güzel ve yeni model lif örneklerini yine buldukça sizlere bu başlık altından paylaşmaya devam edeceğim. Şimdilik sizleri en net görüntüleri ile yeni lif modelleri ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

Yukarıda yine çok güzel bir anlatıma sahip anlatımlı bir çalışma paylaştım. İzleyerek bu güzel resimli lif modellerinin nasıl yapıldıkları hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Yeni lif modelleri ile yeni bir makalede görüşmek üzere…

dargestellten Konstruktion von Faser – illustrated construction of fiber – construction illustré de fibre

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. rüveyda dedi ki:

    lif yapmaya yenı başladım çok sağolun teşekkür edıyorum sıtenız ıyıkı var