Rize İğne Oyası Havlu Kenarı Örnekleri

rize-igne-oyasi-havlu-kenari-modelleri7-720x415

Rize İğne Oyası Havlu Kenarı Örnekleri

Önceki konumuzda sizlere Trabzon iğne oyası havlu kenarı örneklerini paylaşmıştık. Bu yazımızda da yine Karadeniz rüzgarı estirmeye devam ediyoruz. Çay üretiminin bol olduğu sevimli ve bol yeşili olan ilimiz Rize’nin güzel Rize iğne oyası havlu kenarı örneklerini bu yazımızda bulabilirsiniz.

Bu yazımda sizlere Rize iğne oyası havlu kenarı örneklerini ve nasıl yapıldığını gösteren ders niteliğinde ki videoları da paylaştım. Bu sayede evde Rize iğne oyası havlu kenarı modeli yapmayı öğrenebilirsiniz. Ayrıca örnek Rize iğne oyası havlu kenarı örneklerine de mutlaka göz atmalısınız.

Çok değişik ve harika Rize iğne oyası örnekleri yer alıyor. Havlu kenarı modelleri için sitemizde yer alan havlu kenarı bölümüne de göz atmanızı öneririm. Yine bu yazımın hemen en sonunda benzer yazılar kısmında havlu kenarı çalışmalarına ulaşabilirsiniz. O çalışmaları ve paylaşımlarımı da mutlaka incelemeyi unutmayın.

Rize iğne oyası havlu kenarı örnekleri ise aşağıda paylaştım. Kolay gelsin.

https://www.youtube.com/watch?v=VZbiCzuykzc

 

https://www.youtube.com/watch?v=4ZD6iuHOUXA

 

https://www.youtube.com/watch?v=TrezRuMK1c8

Yazımın altında örnek Rize oyası havlu kenarı modellerini paylaşmıştım. Hemen üstte sizlere özel Rize iğne oyası havlu kenarı modellerinin yapımını anlatan ve örneklerini gösteren videolarda paylaştım. Videolarda örnek resimlere de ulaşabiliyorsunuz. Yine evde kolay Rize iğne oyası havlu kenarı yapmak isteyenler için anlatımlı ders niteliğinde videolarda detaylı anlatımlar da mevcut. Kolay gelsin.

Modèles Rize Needlework – Rize Needlework Models

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*