ROBADAN KUMAŞ GÖRÜNÜMLÜ BEBEK ELBİSESİ YAPIMI

Robadan kız bebek elbisesi

Çok şık ve gösterişli bir kız bebek elbisesini sizlere göstermek istiyorum. Görüntüsü ile dikkat çeken bu bebek elbisesi kullanılan örgü ipi sayesinde çok şık ve farklı durmuş. Bu bebek elbisesi kız çocukları üzerinde harika duracak bir model.

Robadan başlanarak yapılan bu kız bebek elbisesi için beden kısmında tek renk bir ip kullanılmış. Etek kısmında ise renk geçişleri olan farklı bir ip kullanılmış. Bu ipler sayesinde elbisenin sanki alt kısmında yani etek kısmında sanki kumaş kullanılmış gibi bir görüntü oluşmuş. Elbise üzerinde yapılan farklı süslemelerde elbiseyi daha şık bir hale getirmiş.

Robadan kız bebek elbisesi 9 ila 12 ay arasındaki bebeklerin kullanabileceği şekilde örülmüş. Bu elbisenin üst kısmında 1 yumak tek renkli bir ip kullanılmış. Etek kısmında ise 2 yumak kadife ip kullanılmış. Şiş olarak ise 3 numara şiş kullanılmış.

Elbisesinin yapımı için 76 ilmek atılmış ve robadan başlanarak elbisenin yapımına başlanmış. Bunun üzerine ise model kurularak örülmeye başlanmış. Elbisenin yapımı oldukça basit dikkat etmeniz gereken sizlere videoda verilen sayıları iyi dinlemek ve buna göre örgüyü örmek.

Robadan kız bebek elbisesi şiş ile örgü örmeyi bilenlerin yapabileceği çok güzel bir model. Model anlatılırken elbisesinin nasıl büyültüleceği konusunda bilgilerde verilmekte. Bunlara da dikkat ederek daha büyük elbiseler yapabilirsiniz.

Robadan kız bebek elbisesi yapılışı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

httpss://www.youtube.com/watch?v=3WK5sh7N44A

videonun alındığı kaynak: httpss://www.youtube.com/channel/UCJJVvVVl_puXabcWEwcG_tg

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. ROBADAN KUMAŞ GÖRÜNÜMLÜ BEBEK ELBİSESİ YAPIMI için yorumda bulun

    ROBADAN KUMAŞ GÖRÜNÜMLÜ BEBEK ELBİSESİ YAPIMI için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak ROBADAN KUMAŞ GÖRÜNÜMLÜ BEBEK ELBİSESİ YAPIMI için ilk yorumu yapabilirsin.