SAHTE GÜL NASIL YAPILIR?

Yapay gül yapımı

Kağıttan gül yapmak veya çiçek yapma gibi keyifli çalışmaları sevenleri buraya alalım lütfen. Bu gün benim en çok sevdiğim kağıttan gül yapılışı çalışmasını inceleyeceğiz arkadaşlar. Nasıl yapıldığını öğreneceksiniz.

Bittiğinde ise yaptığınız yapay gülleri gerçekmiş gibi görüntüsü ile evinizin her yerinde keyifle güzel bir şekilde kullanabileceksiniz. Bunların en güzel özelliği solmuyor ve eskimiyorlar. Tabi kağıt oldukları için ıslanmamaları gerek.

Sahte gül yaparak evde boş vazoları süsleyebilir veya süslü çalışmalar yapabilirsiniz. Kağıttan çiçek yapımını defalarca sitemizde işlemiştik hatırlarsanız. Bu güzel çalışma da yine onlardan birisi.

Nasıl yapıldığına gelince öncelikle renkli el işi kağıdına ihtiyacınız olacak. Daha sonra makas ve yapıştırıcı temin ettikten sonra bu güzel çalışmayı resimli anlatımdaki gibi adımları takip ederek kolayca yapabilirsiniz.

DIY Giant Crepe Paper Rose | www.FabArtDIY.com LIK..

SAHTE GÜL NASIL YAPILIR?

source: https://www.fabartdiy.com/diy-giant-crepe-paper-rose/

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. SAHTE GÜL NASIL YAPILIR? için yorumda bulun

    SAHTE GÜL NASIL YAPILIR? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak SAHTE GÜL NASIL YAPILIR? için ilk yorumu yapabilirsin.