SAHTE GÜL NASIL YAPILIR?

diy-giant-crepe-paper-rose-www-fabartdiy-com-like-..-500x415

Yapay gül yapımı

Kağıttan gül yapmak veya çiçek yapma gibi keyifli çalışmaları sevenleri buraya alalım lütfen. Bu gün benim en çok sevdiğim kağıttan gül yapılışı çalışmasını inceleyeceğiz arkadaşlar. Nasıl yapıldığını öğreneceksiniz.

Bittiğinde ise yaptığınız yapay gülleri gerçekmiş gibi görüntüsü ile evinizin her yerinde keyifle güzel bir şekilde kullanabileceksiniz. Bunların en güzel özelliği solmuyor ve eskimiyorlar. Tabi kağıt oldukları için ıslanmamaları gerek.

Sahte gül yaparak evde boş vazoları süsleyebilir veya süslü çalışmalar yapabilirsiniz. Kağıttan çiçek yapımını defalarca sitemizde işlemiştik hatırlarsanız. Bu güzel çalışma da yine onlardan birisi.

Nasıl yapıldığına gelince öncelikle renkli el işi kağıdına ihtiyacınız olacak. Daha sonra makas ve yapıştırıcı temin ettikten sonra bu güzel çalışmayı resimli anlatımdaki gibi adımları takip ederek kolayca yapabilirsiniz.

diy-giant-crepe-paper-rose-www-fabartdiy-com-like-..
SAHTE GÜL NASIL YAPILIR?

source: http://www.fabartdiy.com/diy-giant-crepe-paper-rose/

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*