Sakallı İpten Yapılanlar

Sakallı ipten yapılanlar

Sakallı ip ile yapılan en güzel modelleri sizin için sıraladık. Gerçekten hepsi birbirinden güzel… Sakallı ipten paspas yapmak veya sakallı ipten süs çalışmalarını da andıran örnek resimlerdeki çalışmaların yapımını gösteren çalışmaları sitemizde bulabilirsiniz.

Altta benzer yazılar bölümünden yapımını anlatan video ve resimli anlatımlarına ulaşabilirsiniz. Sakallı ipten kilim yapmak veya sakallı ipten örtü yapmak gibi değişik fikirlerin yapımını daha önce detaylı anlatımlı olarak paylaştığımı hatırlıyorum.

Sakallı ip temin ettikten sonra sizde çeşitli çalışmalarda bu güzel malzemeyi kullanarak çok güzel şeyler ortaya çıkarabilirsiniz. Kolay gelsin.

Sakallı iple yapılan çalışmaları her zaman sevmişimdir. Özellikle de sakallı ipten paspas yapımı çalışmalarını daha önce de sitemizde paylaşmıştık hanımlar. Sakallı ipten ne yapılır diyenler için paylaştığım bu güzel çalışmaları sizde çoğaltabilirsiniz.

Değişik sakallı ip projeleri geliştirebilir ve evinizi güzelleştirmede kullanabilirsiniz. Farklı öneri ve fikirlerinizi bekliyoruz. Değişik sakallı ip örnekleri buldukça yine sizlere sitemizde paylaşarak sunmaya devam edeceğiz. İyi günler ve iyi dekoratif fikirleri ile dolu günler dileriz hanımlar.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. neriman köksal dedi ki:

    sakallı ipten benimde paspasım varrrr