Saksı Süsleme Teknikleri

saksi-susleme-teknikleri-435x415

Saksı Süsleme Teknikleri

Bu yazımızda yine bir önceki yazımızda olduğu gibi saksı süsleme teknikleri hakkında resimli anlatım paylaşacağız. Bu güzel örnekte eski dantel, yapıştırıcı ve birtakım malzemelerle kısa sürede çok güzel süslü saksılar yapmayı başarmışlar. Sizde evinizde standart görünümü olan çiçek saksılarını güzelleştirebilir ve evinizi de otomatikman güzelleştirebilirsiniz.

Saksı süsleme yöntemi olarak elinizdeki malzemeleri dahi kullanarak harika süslü saksı modelleri yapabilirsiniz. Aslında saksı süsleme işlemleri çok basittir. Hayal gücünüzü konuşturup, çok güzel süslere sahip saksı modelleri ortaya çıkarabilirsiniz. Böylece evinizi güzelleştirmiş olursunuz. Evinize gelenler de güzel olan saksıları nereden aldığınızı sorar. Yeni saksı süsleme örnekleri hemen bu yazımızın altından da karşınıza çıkacak. Mutlaka inceleyin. Kolay gelsin.

saksi-susleme-teknikleri

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*