Şal Örme Videolu Anlatım

evde-orgu-sal-yapimi-737x415

Şal Örme Videolu Anlatım

2015 yılının en iyi şal örneklerini bu yazıda topladık. Hem resimli hem videolu olan bu yazımızda birçok farklı desene sahip şal örneklerini bulabileceksiniz.

Ayrıca paylaştığımız videolar ve resimler sayesinde değişik şal örme tekniklerine de ulaşabileceksiniz. Yazımda paylaştığım evde şal örme videolu anlatımdan yararlanarak sizde evinizde bu güzel modelleri yapabilirsiniz.

Evde kolay örgü şal yapımını öğrenip, evden para kazanmak için bu güzel modelleri üreterek satışa sunabilirsiniz. Evden kolay para kazanmak isteyenler için güzel bir çalışma ve öğrenimi de oldukça kolay olan bu çalışmayı mutlaka öğrenmelisiniz.

Bayanların çok sevdiği Derya Baykal’ın programından görüntüleri paylaştım. Umarım beğenirsiniz. Evde kolay şal örme ile ilgili paylaştığım videolarda detaylı yapılışı anlatılmıştır. Kolay gelsin.

evde-orgu-sal-yapimi1
evde-orgu-sal-yapimi

Kendisini geliştirmek isteyenler veya şal örme tekniklerini çoğaltmak isteyenler şuan tamda doğru adresteler…

 

 

Strickschal Modelle – knitted shawl models – modèles châle tricoté

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*