ŞAL YAKA ÖRGÜ ERKEK KAZAĞI YAPIMI

Örgü erkek kazak modeli

Örgü işleri arasında artık yeni kazak modellerinin yapıldığını görmekteyiz. Değişik modelli erkek kazağı yapımı veya güzel erkek kazak örneklerini artık daha çok göreceğiz gibi. Anne işleri kanalında yine keşif ettiğim ve çok beğendiğim bir modeli sizlere de paylaşmak istedim.

Yapımı oldukça güzel ve kolay olan şiş işi şal yaka kazak yapımı işini çok seveceksiniz hanımlar. Hatta zamanınız varsa 2/3 gün içinde bu güzel örnekli kazak modelini yapabilirsiniz.

Erkek çocukları için düşünülmüş. Ancak ben kız çocuklarına da pembe renk yapılabileceğini düşünüyorum. Örgü işi kazak modeli çalışmasında takıldığınız bir konu olursa yorum yazmaktan çekinmeyin hanımlar. Özellikle de örgüde yıldız modeli çok şık duruyor. Hatta birçok hanım yıldız motifli kazaklar yapmayı çok seviyor.

Altta yapılma aşamasına ait bir kare resim de paylaştım. Anlatımı izleyerek sizde kısa sürede bu güzel örgü erkek kazak yapılışı çalışmasını kolayca öğrenip, modeli kavradıktan sonra yapmaya başlayabilirsiniz.

Şal yaka kazak yapılışı

sal-yaka-erkek-kazak-yapimi

Modelin yakası şal işi olduğu için adını da buradan almış olsa gerek. Ama görünüş olarak hem kalın kazaklarda güzel duracak. Hem de modelli kazak örnekleri yapmak isteyen hanımların çok işine yarayacak gibi görünüyor.

Yapımında zorlanacağınız bir kısım yok. Dilerseniz değişik motifli olarak da yapabilirsiniz. Kol ve yaka kısımlarını parça olarak sonradan da çalışmaya ekleyebilirsiniz hanımlar. Keyif alarak yapacağınız bu güzel çalışmanın tane tane anlatımı ise altta yer alıyor. Diğer çalışmalarını da incelemek için kanala gidebilirsiniz hanımlar. Kolay gelsin.

kaynak : httpss://www.youtube.com/channel/UCFhYvl19jsOeA6-LkEe4YvA/videos

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. ŞAL YAKA ÖRGÜ ERKEK KAZAĞI YAPIMI için yorumda bulun

    ŞAL YAKA ÖRGÜ ERKEK KAZAĞI YAPIMI için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak ŞAL YAKA ÖRGÜ ERKEK KAZAĞI YAPIMI için ilk yorumu yapabilirsin.