SALON,ODA VİTRİN TAKIMI DANTEL MODELİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM

Salon, oda vitrin takımı dantel modeli yapımı

Çeyiz hazırlıkları yapanlar için değişik dantel modelleri göstermeye devam ediyorum. Bugün göstereceğim dantel modeli ise salon oda vitrin takımı dantel modeli olacak. Detaylı yapım aşamasını video içerisinde vereceğim bu modelin yapımı çok ama çok basit.

Dantel modelini yapmayı yeni öğrenenler için bugün göstereceğim bu model çok işe yarayacak. Kısa sürede yapıp tamamlanabilecek olan bu dantel modelinin yapımı çok ama çok basit. Video içerisinde verilen anlatıma dikkat edildiği sürece kısa sürede ortaya harika bir oda takımı dantel modeli çıkacaktır.

SALON,ODA VİTRİN TAKIMI DANTEL MODELİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM

SALON,ODA VİTRİN TAKIMI DANTEL MODELİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM

Bugün göstereceğim modelin yapımı kolay olsa da aslında çok şık bir model. Küçük küçük motiflerin yapılıp birleştirilmesi ile oluşturulan bu salon takımı dantel modeli çok şık duran zarif bir model.

Beyaz dantel ipi ile yapılan bu modeli dilerseniz farklı renkte dantel ipleri kullanarak da yapabilirsiniz. Kısa sürede yapıp tamamlayabileceğiniz bu modeli çeyizleriniz içerisine ekleyebilirsiniz.

Daha önce sizlere farklı dantel modellerinin yapım aşamalarını da sunmuştum. Değişik dantel modelleri arıyorsanız sitemizdeki eski yazılara göz atabilirsiniz. Sizlere her zaman yeni ve farklı modeller sunmaya çalışıyorum. Özellikle detaylı yapım aşamalarını verdiğim modelleri takip ederek kısa sürede harika el işlerini ortaya çıkartabilirsiniz.

Salon oda vitrin takımı dantel modeli yapımı için aşağıdaki videoyu takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UC_TfGVMQ6ku47kZulpqFrYA

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. SALON,ODA VİTRİN TAKIMI DANTEL MODELİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM SALON,ODA VİTRİN TAKIMI DANTEL MODELİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM için yorumda bulun

    SALON,ODA VİTRİN TAKIMI DANTEL MODELİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak SALON,ODA VİTRİN TAKIMI DANTEL MODELİ YAPIMI VİDEOLU ANLATIM için ilk yorumu yapabilirsin.