SAMAN KAĞIDINDAN ÖRME SEPET YAPMAK

Saman kağıdıyla sepet yapımı

Saman kağıdından örme sepet yapmak için paylaştığım bu güzel ve keyifli çalışmayı sizde seveceksiniz. Daha önce de paylaştığım bu tür kendin yap çalışmaları hemen bu içeriğin altından karşınıza çıkacaktır. Onları da inceleyebilir ve nasıl yapıldıklarını öğrenebilirsiniz.

Öğretici çalışmalar sayesinde sizde kısa sürede saman kağıdıyla harika sepetler ortaya çıkarabilirsiniz. Saman kağıdıyla sepet yapıp evinizde lazımlık veya kase olarak da kullanabilirsiniz. İçine meyve veya malzeme koyabilirsiniz.

Yapımı için ne yapmanız gerektiği ince ince gösteriliyor. Kısa sürede nasıl yapıldığını öğrenip, bu güzel DIY çalışmasını sorunsuz yapabilirsiniz. Saman kağıdıyla yapılan birçok çalışmayı sitemizde fazlaca bulabilirsiniz. Yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz.

Artık kağıtlardan örgü sepet

Evde her zaman saman kağıdı veya kullanmadığımız kağıtlar olur. Onları kullanarak çok güzel örgü sepetler yapabiliriz. Anlatımlı çalışmayı sizde öğrenip hemen yapmaya başlayabilirsiniz. Örgü sepet nasıl yapılır diyenler içinde önerdiğim bir çalışma olup, yaparken keyif alacaksınız bir daha yapmak isteyeceksiniz.

saman-kagidindan-orme-sepet-yapmak

saman-kagidindan-orme-sepet-yapmak

Burada olay kağıtları önce düzgün bir hale getirmek ve daha sonra uzunca kesmek gerekiyor. Daha sonra örgü işlemini saç örgüsü gibi bir sol bir sağ bir alttan bir üstten şekilde resimli anlatımdaki gibi karışık gözükse de hemen öğrenip yapacaksınız. Yapıştırma işleminde sıcak silikon kullanabilir veya uhu da kullanabilirsiniz. Makas gerekiyor ve yaparken keyif alacağınız çalışmayı mutlaka çocuklarınızı da izleterek yapın. Bir tür el işi çalışması diyebiliriz. Kolay gelsin hanımlar.

kaynak : https://www.pinterest.com/

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. SAMAN KAĞIDINDAN ÖRME SEPET YAPMAK için yorumda bulun

    SAMAN KAĞIDINDAN ÖRME SEPET YAPMAK için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak SAMAN KAĞIDINDAN ÖRME SEPET YAPMAK için ilk yorumu yapabilirsin.